Jak zorganizować Pierwszą Komunię Świętą dziecka?

Pierwsza Komunia Święta jak każda uroczystość potrzebuje eleganckiej oprawy.

Wyjątkowe zaproszenia komunijne, karnety na ciasto komunijne, podziękowania dla gości i rodziców chrzestnych i dziadków, winietki, pudełka na ciasto, księgi komunijne, sprawią, że ta wyjątkowa uroczystość stanie się jeszcze bardziej podniosłą.

DSC 0942
Nasze produkty komunijne oczarują gości i sprawią, że będzie to wyjątkowy dzień dla dziecka i rodziców.
Dopracowujemy nasze produkty w najdrobniejszym detalu używając materiałów wysokiej jakości głównie w kolorach bieli i złota, chociaż na życzenie klienta oraz w naszym sklepie można znaleźć również produkty o delikatnych pastelowych barwach.
Wszystkie nasze propozycje są naszego autorstwa wykonywane ręcznie w naszej pracowni.

Zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą

Zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą proponujemy w różnych formatach: C6, DL i kwadrat, wykonane z papierów o gramaturze powyżej 250g, z papierów gładkich, metalizowanych i fakturowanych. Wykonujemy zaproszenia komunijne spersonalizowane jak również do samodzielnego wypisania gości. W naszym sklepie każdy wzór zaproszenia najczęściej jest pokazany w różnych kolorach, tak aby zaspokoić wysublimowane gusta klienta. Do każdego zaproszenia komunijnego można dopasować w tym samym stylu podziękowanie komunijne dla gości bądź chrzestnych, karnety na ciasto lub kołacz, winietki na stół komunijny, księgi na życzenia i wpisy gości komunijnych. Na zaproszeniach komunijnych przez nas wykonywanych znajdują się motywy hostii, kielicha, winnej latorośli, postaci dzieci komunijnych, złożonych dłoni.
Niektóre zaproszenia ozdabia kolorowa grafika kwiatowa.

DSC 0904

Etykiety na ciasto komunijne

Karnety na ciasto komunijne możemy Państwu zaproponować w różnych kształtach i rozmiarach głównie są to prostokąty, kółka, serca i owale.  Znajdują się na nich motywy komunijne podobne do tych, które  umieszczone są na zaproszeniach. Klient ma możliwość wyboru wierszyka umieszczonego na karnecie wraz z imieniem dziecka lub datą komunii.
Do karnetów komunijnych  dostępne są plastikowe i papierowe pojemniki na ciasto komunijne. Jeden bok pudełka papierowego ozdobiony jest bezpośrednio wierszykiem i motywem komunijnym.

DSC 0857

DSC 0876

Podziękowania Komunijne

Podziękowania komunijne proponujemy w różnych postaciach. Najprostszą formą jest umieszczenie podziękowania z tyłu winietki, którą stawia się na stole komunijnym przy talerzu danego gościa. Wykonujemy również pudełeczka, w których znajduje się skromny, słodki upominek. Kolejnym podziękowaniem komunijnym jest kartka w formacie DL lub C5 w podobnym stylu do zaproszenia, wewnątrz której dziecko komunijne może umieścić swoje zdjęcie w specjalnej zakładce. Następny proponowany przez nas upominek dla gości jest w postaci prostokąta, na którym można umieścić cukierek, breloczek z aniołkiem lub drewniany magnes w kształcie serca. Takie podziękowanie również może znaleźć swoje miejsce na stole komunijnym, na który bardzo elegancko prezentują się białe, gipsowe aniołki z zawieszką.
Dla rodziców chrzestnych lub dziadków posiadamy specjalne pudełeczka wykonane z grubego, białego papieru wewnątrz których znajduje się zdobiony karnet z podziękowaniem.

DSC 0892

W naszej ofercie znajdują się wyjątkowe księgi na wpisy i życzenia komunijne, można również w wolne miejsca wkleić do nich zdjęcia z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Taka księga jest wspaniałą pamiątką.

DSC 0894