Regulamin

 1. Sklep internetowy Deco Styl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem globalnej sieci Internet.
 2. Właścicielem sklepu internetowego www.decostyl.eu jest firma: Deco Styl Iwona Cichoń, 47-253 Cisek ul. Olszowa 34, NIP: 749-197-5-340
 3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie i wykonane przez firmę Deco Styl są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 4. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.
 5. W przypadku personalizacji oferowanych produktów po złożeniu zamówienia nie ma możliwości reklamacji co do zaakceptowanej treści.
 6. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej InPost lub Poczty Polskiej. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.
 7. W przypadku zakupu towarów za kwotę powyżej 400.00 zł brutto, koszty wysyłki pokrywa Sprzedający.
 8. Możliwe są następujące formy płatności:
  1. Przelewem – proces realizacji zamówienia zostaje rozpoczęty w momencie otrzymania przelewu na nasze konto.
  2. Za pobraniem - zapłata przy odbiorze towaru gotówką kurierowi.
  3. Płatność systemem Przelewy24.pl - bezpieczne płatności elektroniczne.
 9. Czas realizacji zamówienia wynosi 3-10 dni roboczych, jednakże przeważnie są to 3 dni robocze. W przypadku, gdy czas realizacji byłby dłuższy niż podany powyżej, kontaktujemy się z kupującym, aby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu dostawy.
 10. W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.
 11. Istnieje możliwość zakupu i odbioru zamówionego towaru w siedzibie firmy, po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.
 12. Przesyłki są dostarczane firmą kurierską InPost oraz Pocztą Polską zazwyczaj w ciągu 2-5 dni. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek przez firmę kurierską lub Pocztę Polską.
 13. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej.
 14. Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, żądanie za uzasadnione.
 15. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.
 16. Zgodnie z obowiązującym prawem, Konsument ma prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od odebrania przesyłki, poprzez złożenie pisemnego oświadczenia woli, które należy dołączyć do odsyłanej przesyłki. Wzór takiego oświadczenia dostępny jest pod adresem https://decostyl.eu/images/formularz-zwrotu-decostyl.pdf W oświadczeniu wskazać należy numer zamówienia, dane zamawiającego oraz numer konta bankowego, na jaki Operator ma zwrócić zapłatę.
 17. Dla zachowania 14 dniowego terminu, o którym mowa w ust. 1 powyżej, wystarczy wysłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy w tym terminie.
 18. Prawo odstąpienia, nie dotyczy towarów: szybko psujących się; prasy; świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta (spersonalizowanych) w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą; wyprodukowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; nie dotyczy również usług wykonanych na wyraźną zgodę Konsumenta.
 19. Zwrot jest możliwy wyłącznie, gdy towar znajduje się w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.
 20. Zwrot towarów powinien nastąpić nie później niż w terminie 14 dni od dnia odstąpienia od umowy, na adres Biura Operatora:
  Deco Styl
  ul. Olszowa 34
  47-253 Cisek
 21. Operator nie ponosi kosztów odeslania towaru i nie przyjmuje przesyłek wysłanych do niego za pobraniem.
 22. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.
 23. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.